top of page

Zadání poptávky nikdy nebylo jednodušší.

Máme radost z oznámení, že Deal Expert bude mít již brzy vlastní mobilní aplikaci.Aplikace bude dostupná na Google Play a App Store a umožní vám snadno a rychle zadávat poptávky a získávat nejlepší nabídky od profesionálních dodavatelů.


S aplikací budete moci vyplňovat poptávky kdykoliv a kdekoliv, stačí mít připojení k internetu. Díky vyhledávacímu algoritmu aplikace vám zašle přehled o nejvýhodnějších nabídkách na trhu, které odpovídají vašim požadavkům. Všechny nabídky jsou pečlivě vyhodnoceny a ověřeny, takže můžete mít jistotu, že dostáváte kvalitní služby za nejlepší cenu.


Mobilní aplikace Deal Expert vám také umožní srovnat nabídky od různých dodavatelů a vybrat si tu nejvýhodnější. Můžete zadat poptávku na konkrétní službu nebo produkt, nebo si nechat poradit od našich odborníků, kteří vám pomohou najít to nejlepší řešení pro vaše potřeby.


Těšíme se na to, až vám mobilní aplikace Deal Expert usnadní nakupování a umožní vám ušetřit čas i peníze. Brzy si aplikaci budete moci vyzkoušet sami!


Buďte mezi prvními, kdo aplikaci vyzkouší? Klikněte ZDE a dozvíte se více!

bottom of page