top of page

Tak trochu jiný důvod proč používat DEAL EXPERT

Jasně, seženeme Vám lepší nabídku - to už asi tušíte. Ale je tu ještě jeden docela dobrý důvod, proč používat DEAL EXPERT. Pojďte se na něj s námi podívat.

Vaše soukromí je pro nás důležité

A není to pro nás fráze. Opravdu ne. Soukromí našich uživatelů pro nás bylo impulzem k samotnému spuštění portálu DEAL EXPERT.


Jen zkuste do běžného vyhledávače zadat to, co právě potřebujete. Automaticky na Vás začne všude vyskakovat cílená reklama, začnou Vám volat operátoři z call center a za chvíli budete skoro litovat, že jste vůbec něco hledali. Tak by to být vážně nemělo. Je to sice standardem, ale my v DEAL EXPERT se s tím nechceme smířit.


Jak pracujeme s Vašimi daty v DEAL EXPERT?

Začněme tím, že jsme naprosto transparentní. Vždy máte přístup k historii Vašich poptávek. Vždy můžete účet jednoduše smazat. Bez žádných otázek. Tečka.


Když zadáte poptávku na náš portál, nikde Vás neškatulkujeme, nenaháníme pomocí cílené reklamy ani Vaše data jinak nemonetizujeme. S Vaší poptávkou (se skrytými kontaktními údaji) oslovíme naše spolupracující dodavatele, kteří k vaší poptávce, v případě jejich zájmu, zadávají nabídky. Náš systém vyhodnotí nejvýhodnější nabídku. V tuto chvíli pouze tento jeden "vítězný" dodavatel obdrží Vaše kontaktní údaje. Ostatní dodavatelé, jejichž nabídky vybrány nebyli, Váš kontakt neobdrží.


To je všechno.

  • vaše data dále neprodáváme ani neposkytujeme dalším osobám

  • občas vám pošleme email s tipy, na čem se dá ušetřit

  • anonymně vyhodnocujeme, co naši uživatelé poptávají, abychom měli v zásobě dost dodavatelů

V DEAL EXPERT zásadně nikdy:

  • neškatulkujeme naše uživatele podle toho, co hledají

  • nenabízíme to, o co jste sami neprojevili zájem

  • netelefonujeme Vám se super výhodnými nabídkami

Prostě nikdy neděláme to, co je nám samotným nepříjemné. Tak nějak si myslíme, že tak by to mělo být všude.

bottom of page