top of page

Rosteme. Poučili jsme se. A máme novou mobilní aplikaci. A také skvělou Věru!

Prosincové novinky jsou tady. Tentokrát toho pro Vás máme docela dost, tak se na to vrhneme, ať Vás v předvánočním shonu příliš nenapínáme.
Rosteme rychleji, než jsme chvílemi zvládali

Na začátku prosince jsme výrazně navýšili počet dodavatelů v našem systému. Zkrátila se tak reakční doba na nové poptávky, ale zájemců z řad dodavatelů bylo více, než jsme zvládali odbavovat na naší podpoře. Jen pro zajímavost - v nejvíce exponovaný den jsme obdrželi přes 700 dotazů. I přes veškerou snahu nebyla naše podpora schopna takovýto nápor zvládnout vyřizovat včas.


Proto jsme od minulého týdne naši podporu výrazně posílili. Za podporu nově odpovídá naše milá kolegyně Věra. Možná jste ji slyšeli na telefonu. Možná Vám odpovídala na e-mail. Rychle se dostává do veškeré problematiky a je tu od toho, aby Vám pomohla nebo poradila. Z Věry máme velkou radost. Věříme, že i Vy se na ní budete s důvěrou obracet.


Více relevantních poptávek

Nejčastěji jste se na naši podporu obraceli s tím, že Vám posíláme nerelevantní poptávky. Sami si můžete poptávky, které Vám zasíláme vybrat. Stačí si zvolit kategorie, které Vás zajímají ve Vašem profilu.


Jak si nastavit správné kategorie poptávek, ke kterým máte přístup?

Krok 1

Stačí kliknout po přihlášení do Vašeho profilu na tři tečky v pravém rohu, následně kliknout na název Vaší firmy.

Krok 2

V sekci Informace o dodavateli označte kategorie, které jsou pro Vás relevantní. Můžete jich vybrat i více. Jakmile budete s volbou spokojeni, klikněte na Confirm.


Můžete mít neomezený počet kategorií. Pokud zvolíte kategorii jako jsou "služby", je možné, že Vám budou přicházet opravdu různé druhy poptávek. Proto prosím zkuste kategorie volit přesněji.


Abychom Vám přinášeli více relevantní poptávky, pracujeme na systému klíčových slov. Sami si budete moci nastavit, která klíčová slova musí poptávka obsahovat, aby Vám o ní byla odeslaná notifikace. Plánované představení této funkce je únor 2023.

Nová mobilní aplikace

Již za pár dní najdete v App store i Google Play aplikaci DEAL EXPERT. Představíme Vám náš zcela nový poptávkový feed, rychlé získání poptávek a celou řadu funkcí, které Vám ještě zjednoduší získání nových zakázek. Mobilní aplikace je náš velký podzimní projekt a náš malý Vánoční dárek pro Vás. Věříme, že se Vám bude náš inovativní koncept líbit.


Vánoční snídaně pro naše skvělé dodavatele

Pokud jste dočetli až sem, máme pro Vás ještě jedno milé překvapení. Ve středu 14.12. pořádáme milou předvánoční snídani pro naše dodavatele. Pokud budete mít cestu kolem centra Prahy, zastavte se na dobrou kávu, svařák, nejlepší vánočku v Praze a kopu vánočního cukroví. Těšíme se na Vás v budově našeho sídla (Italská 2581/67 - Office Park Churchill). Vaši účast je ale potřeba předem potvrdit na emailu marek@dealexpert.cz.


Budeme se na Vás těšit! 🎄🍩


S přáním všeho dobrého

Váš tým DEAL EXPERT

bottom of page