top of page

Někdy je to lepší vyřídit osobně

Osobní kontakt s našimi zákazníky je pro nás na portálu Deal Expert stále velmi důležitý. Ačkoliv se mnoho věcí dnes řeší online a pomocí technologií, osobní kontakt má stále své nezastupitelné místo v obchodním světě. Proč je osobní kontakt s našimi zákazníky pro nás tak důležitý?  1. Lépe pochopíme potřeby našich zákazníků. Při osobním setkání s našimi zákazníky máme možnost lépe pochopit jejich potřeby a očekávání. Můžeme se jich zeptat na věci, které bychom jinak neznali, a získat tak cenné informace o tom, co od nás očekávají.

  2. Můžeme lépe vyřešit problémy a nedorozumění. Když se s našimi zákazníky setkáme osobně, můžeme lépe vyřešit případné problémy nebo nedorozumění. Můžeme se na věc podívat z více úhlů a najít společné řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

  3. Budujeme důvěru mezi sebou. Osobní kontakt s našimi zákazníky nám pomáhá budovat důvěru mezi námi. Dodavatelé se mohou zeptat na cokoliv, co je zajímá, a my můžeme odpovědět na jejich otázky a vysvětlit jim věci, které pro ně mohou být důležité.

Chceme Vás poznat! Osobně!

Na portálu Deal Expert si vážíme všech našich dodavatelů a rádi bychom je poznali osobně. Pokud jste dodavatel a chtěli byste se s námi osobně setkat, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese marek@dealexpert.cz. Rádi vám zodpovíme vaše otázky a poskytneme vám více informací o tom, jak s námi spolupracovat.


Můžeme se domluvit na schůzce v našich kancelářích nebo si můžeme zavolat přes video-hovor.


Těšíme se na setkání s vámi a doufáme, že spolupráce s vámi bude pro obě strany přínosná.

bottom of page