top of page

Lednové DEAL EXPERT novinky dorazily

Nové call centrum pro nové dodavatele, nový skupinový web a neustále vylepšované mobilní aplikace. To jsou lednové novinky DEAL EXPERT ve zkratce.Ani v lednu neleníme a připravujeme pro Vás přísun novinek, vylepšení a aktualizací. Předně neustále vylepšujeme naši mobilní aplikaci. Přidáváme nové funkce, odstraňujeme drobné chyby a na základě Vaší zpětné vazby, za kterou mimochodem moc děkujeme, děláme naši mobilní aplikaci ještě jednodušší a efektivnější. Ostatně vyzkoušejte naši aplikaci pro iOS nebo android i vy a řekněte nám, jak se Vám líbí!


Spouštíme hybridní call centrum pro naše nové dodavatele. Ve spolupráci se společností call on me s.r.o. spouštíme v těchto dnech hybridní call centrum, které slouží k přivítání nových dodavatelů v rámci portálu DEAL EXPERT. Nové dodavatele u nás chceme řádně uvítat, představíme jim rozhraní pro dodavatele a zodpovíme veškeré dotazy. Chceme tak novým dodavatelům ještě více usnadnit práci s platformou DEAL EXPERT. Pro všechny samozřejmě i nadále zůstává v provozu naše linka podpory pod vedením naší Věry.


Spolu s naší plánovanou expanzí jsme v lednu představili také náš skupinový web DEAL NETWORK. Spolu se spuštěním našeho skupinového webu došlo také ke změnám některých mailových adres na naše zaměstnance. Staré však zůstávají také v platnosti.


Milí přátelé, ještě jednou Vám děkujeme za Vaši podporu. Slibujeme, že i nadále zde budeme pro Vás a Vaše podnikání.


Váš tým DEAL EXPERT

bottom of page