top of page

Jak nepropadnout panice a užít si podzim

Mnoho lidí nemá rádo podzim. Je chladno, hodně prší, rýma čeká na každém rohu a rychle se stmívá, tak proč ho mít rád? Ale podzim může být opravdu zábavným a produktivním obdobím roku. Jak nepropadnout panice a užít si podzim?




Změňte svůj postoj

Mnoho lidí z definice nemá rádo podzim – protože není léto. Protože už není teplo, protože počasí je průměrné a depresivní, protože se nedá dělat nic jiného, ​​než sedět doma a cítit se v depresi. Pokud je to váš přístup k podzimu, není divu, že se tak cítíte. Věříme, že to, jak o věcech přemýšlíte, ovlivňuje to, jak se cítíte. Pokud ráno vstanete, podíváte se z okna a každý den si pomyslíte si, že je škaredý den a nic se vám nechce, určitě to tak bude. Zamyslete se nad sebou – déšť je ideální čas sedět doma a buď dělat nějakou práci, nebo si vynahradit všechny věci, na které nikdy nemáte čas. Na druhou stranu, pokud neprší, pak vězte, že není nic krásnějšího než procházka uprostřed podzimu, kdy barevné listí ještě leží na stromech nebo teprve začíná padat. Spousta věcí je jen otázkou přístupu.


Jak si užít podzim?

Podzimní krajina vás nebude rozhodně nudit. Není nic půvabnějšího než podzimní fotografie plné barevného listí. Pokud se neradi fotíte, žádný problém – procházet se v takovém prostředí je skvělé. Vydejte se na procházku a užijte si podzim a jeho krásy.

Využijte ke čtení deštivé dny. Není lepší počasí, kdy se schovat s knížkou doma, než podzimní nepřízeň počasí. Nebojte se jednotlivé žánry namíchat a číst dle nálady. Máte raději film? Uspořádejte filmový večer s přáteli. Připravte si popcorn a občerstvení a zapněte své oblíbené filmy nebo udělejte maraton děsivých / zábavných / romantických / dobrodružných nebo jiných žánrů. Je to opět skvělá příležitost, jak utužit vztahy s přáteli a zároveň příjemně strávit podzimní večer.


Cenové šílenství zvládneme

Panice nepropadejte ani když se na Vás valí neustále zprávy o všude přítomném zdražování. Existují nástroje na fixaci cen. Jedním z nich je například DEAL EXPERT. Když jej budete používat na Vaše nákupy, dostanete se i v těchto těžkých časech na před inflační cenovou úroveň.


Jak funguje DEAL EXPERT si můžete přečíst tady.


Tak hezký podzim!

bottom of page