top of page

Jak můžete s DEAL EXPERT rozšířit svůj business?

Získávání nových zakázek není legrace. Mnoho firem věnuje tomuto tématu nemalou část energie a zdrojů. Aby také ne - bez zakázek se účty nezaplatí. Moc dobře víme, jak složité hledání nových odběratelů může být. Proto jsme vytvořili jednoduchý nástroj, který Vám cestu k zakázkám maximálně zefektivní.


,,Nejvíc mne iritovala ta ztráta času a energie, když jsme naše služby nabízeli po telefonu. Z 30 hovorů jsem kolikrát nedomluvil ani jedinou obchodní schůzku. Navíc jsem cítil, že studeným voláním příjemce hovorů dost obtěžuji." říká Jiří Adamec, úspěšný obchodník s kancelářským materiálem.


Přesně tento neefektivní čas ztrávený akvizicí nových klientů se snažíme v DEAL EXPERT eliminovat.


Způsobů, jak se dají získat noví zákazníci existuje nespočet. Od inzerce ve vyhledávačích po účast na veletrzích. Rozhodně Vás nechceme nabádat, abyste ve vašich obchodních aktivitách přestali. Ale rádi bychom Vám ukázali jak moc Vám DEAL EXPERT dokáže zjednodušit život.


Do našeho systému zadávají denně firmy i spotřebitelé mnoho poptávek. Každou poptávku ručně zpracuje náš specialista a zařadí ji do správné kategorie. Naši registrovaní dodavatelé k poptávce, která je zaujme mohou přidat jejich nabídku. Pokud je zadaná nabídka nejlepší, systém DEAL EXPERT v reálném čase propojí zadavatele poptávky s "vítězným dodavatelem".

  • Vítězný dodavatel je jediný, který získá na zadavatele poptávky kontakt - nesoutěží tak s celým internetem. Zadavatel poptávky získá též kontakt pouze na vítězného dodavatele.

  • Před přidáním nabídky dodavatelé vidí detaily poptávky včetně orientačního rozpočtu.

  • Přidání nabídky k poptávce nic nestojí, registrace i členství je pro dodavatele také zdarma.

  • V případě, že nabídka dodavatele je vybraná jako vítězná, zaplatí tento dodavatel jednorázový poplatek ve výši 400,- Kč + DPH. DEAL EXPERT si neúčtuje žádné procenta z Vašeho obratu na získaných zakázkách.

  • Nikdy neplatíte žádné poplatky za prokliky nebo anonymní poptávky. Kontakt na zákazníka máte vždy ověřený.

Podtrženo, sečteno: Registrace Vás nic nestojí. Denně uvidíte poptávky z Vašeho regionu a kategorie. Když Vás nějaká poptávka zaujme, přidáte k ní nabídku a v případě, že bude Vaše nabídka nejlepší, automaticky Vás se zadavatelem poptávky propojíme. Konkrétní detaily spolupráce si jíž domluvíte sami bez našeho zásahu.


Díky našemu systému tak získáte vysoce kvalitní leady za nejnižší cenu na trhu.


Začněte s námi získávat poptávky i Vy. Bezplatná registrace Vám zabere 30 sekund.bottom of page