top of page

DEAL EXPERT pro dodavatele: teď je ten správný čas se zaregistrovat

DEAL EXPERT propojuje poptávající s dodavateli. Jasně, výhodně a transparentně. A právě teď hledáme nové dodavatele, kteří nám pomohou uspokojovat velký zájem našich uživatelů.


Od truhlářů po účetní - místo je pro každého

Aktuálně se připravujeme na ostrý start portálu DEAL EXPERT. Již v rámci testovací fáze pozorujeme značný zájem ze strany koncových uživatelů o zajištění lepších nabídek napříč obory. Vyzíváme proto firmy a podnikatele, kteří mají kapacity, a chtějí získat nové klienty za férových podmínek, aby si vytvořili bezplatnou registraci v systému DEAL EXPERT.


Stačí zadat platné IČO, doplnit kontaktní údaje a kategorii poptávek o které máte zájem. Následně Vám na zadaný email pošleme odkaz pro zvolení hesla. Od této chvíle Vám pak budeme zasílat nové poptávky, které by Vás mohly zajímat.

Jednoduché získání poptávky

Reagujte na poptávky, které Vás zajímají. Vždy vidíte, za kolik má poptávající možnost zboží nebo službu pořídit od svého dodavatele. Nabídněte lepší nabídku a poptávka je Vaše.


Jasná cena za poptávku

Pokud bude Vaše nabídka vybraná jako vítězná, zaplatíte za Vaši vítěznou nabídku 400,- Kč bez DPH. Žádné další provize ani platby za prokliky. Nesoutěžte s celým internetem. U vítězné nabídky získáte jen vy kontakt na zadavatele poptávky, který bude očekávat Váš hovor.
Můžeme Vám poradit?

Náš business tým je Vám plně k dispozici. Navštivte naše centrum pro dodavatele nebo nás rovnou kontaktujte.

bottom of page