top of page

Chcete nám pomoci s efektivní komunikací?

Hledáme kolegy, kteří nám pomohou s komunikací (nejen) na sociálních sítích.


Náš příběh a proč Vás hledáme

Jsme mladá IT společnost, která doposud pracovala pro zajímavé klienty. Teď jsme klientem tak trochu sami sobě. Spouštíme portál Deal Expert a hledáme kolegy, kteří se postarají o naše sociální sítě (nyní jen twitter) a povedou efektivní komunikaci s našimi klienty, dodavateli a partnery napříč internetem.

Svoji práci děláme kvalitně a dost klientů si můžeme dovolit odmítnout, a proto jsme doposud nebyli moc aktivní na sociálních sítích. Spolu se spuštěním portálu DEAL EXPERT si ale sociální sítě nemůžeme nadále dovolit ignorovat. Nechceme tvořit obsah pro obsah. Máme silnou vizi, jak bychom chtěli komunikovat. A teď hledáme někoho, kdo nám s tím pomůže.


Koho hledáme

  • Hledáme šikovného nadšence do sociálních sítí, který / která ví, co na sociálních sítích funguje a co naopak nemá smysl tvořit.

  • Hledáme někoho, kdo nejprve bude chtít poznat to, jak pracujeme, v čem jsme dobří, a teprve potom začne vymýšlet koncept a strategii. Po první schůzce se celý koncept opravdu dohromady dát nedá, byť nás o tom řada agentur zkoušela přesvědčit.

  • Hledáme někoho, kdo nebude vytvářet obsah pro obsah, ale komu půjde o to, vytvořit komunitu a sdílet užitečné a zajímavé věci.

  • Hledáme někoho, kdo má smysl pro detail, dokáže se držet nastavené strategie a umí ,,hezky česky".

  • Hledáme někoho, kdo občas napíše článek na náš blog.

Ale hlavně – hledáme někoho, koho práce pro nás bude bavit. Klidně to jde skloubit se studiem nebo s jinou prací či rodičovskou dovolenou. Nejde nám o výkaz hodin a přesnou pracovní dobu. Jde nám o dobře odvedenou práci. Chceme, aby naši spolupracovníci s námi pracovali s radostí a zapálením. Jedině tak mohou vzniknout skvělé výsledky.


Máte chuť se do toho pustit?


Dejte nám o sobě vědět. Spíš než životopis nás zajímá pár řádků o Vás a Vašich zkušenostech. Bylo by fajn, abyste měli za sebou zkušenosti se správou sociálních sítí včetně zkušeností s propagací příspěvků.


Zajímá Vás více o nás?

  • Hlavní stan máme v kancelářském komplexu Churchill – Praha 2

  • Většina z nás pracuje z domova a v kanceláři se potkáváme tak 2x týdně

  • V práci máme neomezené občerstvení

  • Celkem nás je 9, a to je tak akorát, ale pomalu, ale jistě rostemeNejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page